Kurumsal

Türkiye’de ilk çelik kapı üretimi, ilk fiyam (çivi anahtarlı) tipli kilit üretimi gibi, ilklere imza atmış olan Ahmet SAĞÇOLAK önderliğinde 1987 yılında kurulan FAYN KİLİT, her gün kendini biraz daha yenileme ve geliştirmenin vermiş olduğu haklı gururla hizmetlerine devam etmektedir.

 

Sanayinin ve sektörün odak noktası olan İstanbul ili Avcılar ilçesinde 3000 m2 lik kapalı alanda tecrübe ve teknolojiyi birleştiren uzman kadrosuyla üretim yapan FAYN KİLİT müşteri beklentilerini her zaman ön planda tutmaktadır.
FAYN KİLİT olarak; TSE kalite belgemiz, GOST 9006 ve CCZA0202 standartlara uyumluluk sertifikalarımız bulunmaktadır.
Firmamız hammadde üretimi dışında kalan tüm aşlamaları kendi tesisinde gerçekleştiren güçlü bir üretim parkuruna sahiptir. Bu nedenle üretiminin her aşamasını kontrol etmekte ve hataları minimuma indirmektedir.

 

AR-GE bölümümüz gelecekte üretilecek ürünlerin ilk çalışmalarını yapmakta ve hala üretimi yapılmakta olan ürünleri daha kaliteli ve dayanıklı hale getirmek için çalışmalar yapmaktadır.

 

Üretiminin büyük bir kısmını ihracata yöneltmiş olan FAYN KİLİT, üç kıtada 24 ülkeye ihracat yapmakta ve bu yelpazesini her geçen gün daha da büyütmenin gururunu yaşamaktadır..

İletişim

Şu an buralarda değiliz. Ama bize bir e-posta gönderebilirsin, en kısa sürede size geri döneriz.

0